WhiteBIT

BONUS

4.8 / 5
TOTAL SCORE
SUMMARY

WhiteBIT (ВайтБІТ) - це одна з ТОПових Європейських крипто бірж, що була заснована у 2018 році. Безпека, прозорість та постійний розвиток, ось основа даної біржі. На біржі зареєстровано понад 4 млн. користувачів й WhiteBit працює над тим, щоб зробити блокчейни технології доступними кожному.

INFO
 • Активів 270+
 • Торгових пар 520+
 • Національних валют 10+
 • Обсяг торгів за 24 години $2,5+ млрд
POSITIVES
 • 96% активів знаходяться на холодних гаманцях та найвищий рівень безпеки рівня ААА
 • ТОПові партнери та підтримка
 • Висока лояльність користувачів
 • Потужна трейдинг платформа, великий набір позицій та інструментів
 • Дуже "френдлі" для українців, тому що команда з України
NEGATIVES
 • Не всі нові монети лістяться зразу на біржі

Крипто біржа WhiteBIT – це централізований крипто майданчик, де кожний бажаючий може купити чи продати крипто актив. Якщо ви хочете швидко купити чи продати криптовалюту, то якраз на великих біржах достатньо ліквідності і WhiteBIT якраз одна з таких бірж. Цю біржу особливо люблять в Україні, вона зручна, швидка і дуже прогресивна, а ще вона чудово підходить для трейдингу.

WhiteBIT – це одна з найбільших, якщо не найбільша централізована крипто фіатна біржа в Європі. Майже всі цифрові активи зберігаються на холодних гаманцях з мультипідписами. Всі вони захищені надійно. Також, ВайтБІТ має ряд додаткових опцій для захисту, починаючи від банальної, але надійної 2х-факторної автентифікації до фаєрвол програм, щоб мати можливість захищатися від серйозних атак.

WhiteBIT (ВайтБІТ)
WhiteBIT 15

В екосистему компанії входять наступні продукти:

 1. Блокчейн WB Network;
 2. DEX WhiteSwap;
 3. P2P платформа для торгівлі Bitcoin Global;
 4. Платіжна система Whitepay.

Інформації про біржу насправді дуже багато, тому давайте поступово розглядати покроково всі важливі сторінки та продукти від WhiteBIT.

Початковий огляд біржі WhiteBIT

Все розпочинається з інтерфейсу головної сторінки і для вас багато речей можуть здаватися новими, незрозумілими, але з часом інформацію структурується і вам буде досить легко користуватися всіма можливостями криптовалютної біржі WhiteBIT.

Тому, на головній сторінці криптовалютної біржі ВайтБІТ ви можете знайти наступну інформацію:

 • В хедері сайту ви побачите функціональне меню з декількох розділів: продукти, торгівля, ексосистема ВайтБІТ. Кожний з цих розділів включає в себе багато різних підрозділів, які ми окремо додатково будемо розглядати;
 • Також, потрібно звернути увагу в правому куті на “логін” для існуючих користувачів та “реєстрацію“, для нових користувачів, тому, якщо ви ще не зареєстровані, welcome, адже це дуже і дуже крута крипто біржа, яка популярна не тільки в Україні, але і в Світі загалом;
 • Далі, на головній в першому екрані зазвичай буде якась ТОП №1 акція на конкретний момент, а нижче слайдер з найгарячішими новинками від WhiteBIT;
 • Купити криптовалюту на біржі WhiteBIT можна дуже легко та швидко і далі якраз пропонується блок з найпопулярніших криптовалют та їх курсами з можливістю перейти в маркет, щоб ознайомитися зі всім переліком4
 • Після даного розділу ідуть найпопулярніші продукти від ВайтБІТ біржі, що дозволятимуть вам заробляти через продаж та купівлю криптовалюти, або реалізувати пасивний заробіток через інструменти стейкінгу й не тільки;
 • Поповнюйте баланс зручним методом – це важливо, адже без коштів заробляти з крипто біржею буде неможливо;
 • Описані додатково переваги крипто біржі;
 • Як почати роботу: від реєстрації до поповнення балансу;
 • Розділ про мобільні додатки ВайтБІТ, біржа має додатки для Android та iOS користувачів, які дуже user-friendly та можуть вам добряче економити часу;
 • І соціальні мережі, куди ж без них, приєднатися до спільноти крипто біржі дуже важливо, адже ви тоді точно будете в курсі всіх новин.

Це був коротенький огляд головної, а тепер давайте детально розглянемо як розпочати роботу з криптовалютною біржею ВайтБІТ. А розпочати варто саме з простого і це з реєстрації у WhiteBIT :)

WhiteBIT реєстрація

Щоб розпочати, потрібно зробити декілька кроків й головне, це пройти реєстрацію на біржі ВайтБІТ, щоб далі у вас відкрилися всі необхідні доступи.

WhiteBit реєстрація

Для цього потрібно:

 1. Прописуємо в формі ваш Email але краще, щоб у вас була окрема пошта під крипто активності. Це потрібно для безпеки та для зручності загалом;
 2. Далі прописуємо надійний пароль – тут просимось поставитися відповідально, адже це біржа й тут ви триматимете кошти, тому безпека акаунту на першому місці;
 3. Підтверджуємо умови та нажимаємо продовжити;
 4. Робимо підтвердження через Email, вам прийде лист з кодом, який потрібно буде ввести на сайті і знову натискаємо “продовжити”;
 5. Ви отримуєте підтвердження реєстрації та далі можете вже авторизовуватися в вашому обліковому записі;
 6. Включаємо двухфакторну аутентифікацію, адже безпека в Світі крипти це першочергова справа. Найзручнше використовувати Google Authenticator. Також, не забувайте всі свої паролі записувати в надійне місце, щоб в разі чого ви могли відновити потрібні доступи, навіть до “аутентифікатора”.

А наступним етапом реєстрації є верифікація ваших даних або іншими словами, проходження KYC (Know Your Customer) процедури.

Для чого вам проходити KYC у WhiteBIT:

 • для зняття обмежень на торгівлю;
 • для збільшення лімітів по заведенню та виведенню коштів;
 • покращена безпека, тому що якщо ви раптом втратили доступи, то через повторну верифікацію можна повернути собі доступи до акаунту.

KYC можна пройти наступними варіантами:

 1. Найпопулярніший варіант і найзручніший – це верифікація через Дію. Скануєте QR код, синхронізуєте дані, підписуєте запит, надсилаємо запит через Дію, завантажуємо додаток ВайтБІТ, відкриваємо, авторизуємося і успішно подаємо заявку на верифікацію. Все інтуїтивно зрозуміло та швидко, тому не переживайте;
 2. Стандартна перевірка – теж популярний варіант. Нажимаємо на кнопку “Далі”, заповнюємо форму своїми даними, заванатжуємо документи та робимо селфі й це все, готово, якщо все гаразд, побачите, що верифікація успішно пройдена.

А після проходження KYC, ви вже можете вільно поповнювати ваш баланс першим депозитом та розпочинати торгівлю криптовалютою, зайнятися стейкінгом монет чи проводити іншу активність.

Слідкуйте за безпекою вашого акаунта в WhiteBIT, поставте двохфакторну аутентифікацію, антифішинговий код, не поширюйте свої паролі ніде в Інтернеті!

Як поповнити ваш рахунок на крипто біржі

Як поповнити ваш рахунок на крипто біржі ВайтБІТ

Обирайте потрібну валюту, а далі будуть запропоновані доступні варіанти поповнення, наприклад:

 • поповнити з іншого крипто гаманця;
 • придбати крипту через банківську картку VISA/MasterCard;
 • FIO-протокол;
 • через web3 гаманець
 • Geo Pay чи інші сервіси;

Тобто, ви вибираєте валюту, яку хочете додати на крипто біржу, обираєте спосіб поповнення, додаєте свої платіжні дані, реалізовуєте поповнення. В залежності від валюти та способу депозит може буде реалізованим з різним часом, але зазвичай протягом 5хв і кошти у вас на рахунку біржі.

Звертайте увагу, якщо ви робите депозит чи виводити кошти в криптовалюті, то перевірте, щоб адреси мали відповідність по блокчейн мережам, тому що без цього кошти можуть бути втрачені!

Продаж та купівля крипти з WhiteBIT

Ви можете придбати криптовалюту, поповниши свій акаунт фіатними грошима: UAH, PLN, VND, USD, EUR чи іншою валютою, а далі вже за дані кошти придбати крипту. Для цього є розділ “Торгівля” у верхньому меню, де ви це можете легко зробити, приклад:

Продаж та купівля крипти з WhiteBIT

Обираєте потрібну валюту і далі система автоматично відображає скільки можна отримати потрібної криптовалюти відповідно за фіатний еквівалент. Коли ви обрали, нажимаєте придбати і вітаємо, у вас є криптовалюта.

Те саме і з продажем, ви обираєте потрібні валюти та нажимаєте “Продати”. Все працює швидко та зручно на WhiteBIT, що не може не радувати.

Як перевірити баланси на біржі

whitebit баланс біржі перевірити

Баланси – це одна з найголовніших сторінок, що відображає скільки та яких валют у вас є в гаманці на біржі WhiteBIT.

Є декілька балансів, кожен з яких має свої цілі:

 1. Загальний баланс – показує суму всіх ваших балансів;
 2. Осноний баланс
 3. Торговий баланс
 4. Заставний баланс
 5. Баланс по заробітку

Також, є можливість зробити різні додаткові налаштування при потребі й все це знаходиться у лівому сайдбарі. Додатково можна зробити різні сортування по криптовалютам, фіатним валютам, стейблкойнам.

По кожній валюті можна провести наступні дії:

 • поповнити ваш баланс криптою чи фіатними коштами;
 • переказати кошти мі різними балансами;
 • вивести кошти в потрібній валюті на інший гаманець чи систему.

Спотова торгівля з ВайтБІТ

Вайтбіт спотова торгівля

Ви торгуєте активами, купуєте дешевше, продаєте дорожче. Це як обмінник і ви визначаєте, коли хочете продати чи купити потрібний вам актив. У вас є крипта, ви хочете її продати за певну суму, з іншої сторони є покупець, який має таку суму і готовий придбати вашу криптовалюту.

Обміняти криптовалюту можна через звичайну конвертацію, а можна через спотовий термінал, де є додаткові опції, які дозволяють налаштувати параметри угоди як вам потрібно.

спотова торгівля з WhiteBIT

Торговий термінал зазвичай виглядає стандартно +/- на різних біржах, тому раз, розібравшись, ви вже далі будете швиденько ним могти користуватися:

 1. Знаходимо панель активів у верхньому кутку зліва і там ви можете вибрати потрібну вам торгову пару;
 2. Далі знаходиться відповідно ціна та інформація по даному активу за останню добу;
 3. Таймфрейми різні, відображення індикаторів, свічок, це теж можна робити в біржі, але краще користуватися спеціальними програмами для цього, наприклад TradingView;
 4. В центрі відображена область з графіком, який показує рух ціни відповідно конкретного таймфрейму;
 5. Правий сайдбар відображає ордербук – це книга ордерів (замовлень) на купівлю чи продаж відповідного активу. Сукупність цих заявок і формує ціну на крипто активи;
 6. Додатково нижче справа відображений інтерфейс заявок: лімітні ордери та маркет ордери;
 7. Також, є частина інтерфейсу, де можна переглядати відкриті поточні ордери і можливість переглядати історію, додатково аналізувати транзакції.

Там є і інші опції, тому виділіть на це час, ознайомтесь і далі все стане ще більш цікавим. Загалом, це основне з інтерфейсу цієї частини, але про спотову торгівлю можна багато говорити. Якщо немає у вас досвіду в трейдингу, то краще розпочинати саме з цього виду торгівлі, а далі поступово вивчати ф´ючерсну торгівлю та інші напрямки.

Ф´ючерсна торгівля з ВайтБІТ

Ф´ючерсна торгівля WhiteBIT

У звичайних транзакціях, коли ви щось купуєте, розрахунок відбувається миттєво між вами і продавцем. Ф’ючерсна торгівля працює інакше: замість негайного розрахунку, ви домовляєтеся здійснити угоду у майбутньому за визначеною ціною.

Ф’ючерсний контракт — це угода на купівлю або продаж базового крипто активу за певною ціною на визначену дату в майбутньому. В ньому є 2 головних параметри і це ціна та дата поставки. Тобто, якщо ви домовляєтесь щось придбати за $1000 в четвер наступного тижня, то це вже є ф´ючерсним контрактом. Важливо розуміти, що ви не стаєте власником товару в момент угоди, як при спотовій торгівлі, оскільки угода буде виконуватися в певному майбутньому і коли вона буде виконана, тоді актив буде вашим.

Коротко, що важливо знати ще про ф´ючерсну торгівлю:

 • Ф’ючерси – це не є довгостроковим інвестуванням;
 • Ви можете заробляти при падінні ціни;
 • Ви можете працювати з кредитними плечима (левереджеам), це певний множинник, який дозволяє відкрити позиції з перевищенням вашого депозиту. Наприклад, якщо у вас угода $500 з 10-м плечем, то об´єм угодити = $500*10 = $5000 Виглядає круто, але є і зворотня медаль і можна втратити швидше кошти на вашому депозиті. Якщо при даній угоді ціна змінилася на 2%, то це +$100, а без плеча це було б лише $10, але якщо ціна піде в іншу сторону, то це буде -$100 з плечем або -$10 без плеча.

Це потужний інструмент і є окремі курси по цьому, які дозволять вам потенційно навчитися заробляти на трейдингу та отримати фінансову незалежність, але для цього потрібно неймовірно багато навчатися, постійно практикуватися, дотримуватися ризик-менеджементу, тестувати різні торгові стратегії та ставати кращою версією себе щодня. WhiteBIT, як криптобіржа в цьому плані є надійним партнером і має класні плюшки та можливості для різних трейдерів початківців та профі.

WhiteBIT
WhiteBIT 16

У ВайтБІТ є рівні, які дозволяють отримувати різноманітні знижки на комісії, що є досить мотивуючим елементом для багатьох трейдерів, як співпрацюють з крипто біржою.

торгівля криптовалютами з Вайтбіт

Команда, контакти та соціальні мережі крипто біржі

КомпаніяWhiteBIT (ВайтБІТ)
Офіційний сайтhttps://whitebit.com
Emailsupport[@]whitebit.com

Соціальні мережі, на які варто підписатися, або не пропускати важливі новини від ВайтБІТ:

WhiteBIT відгуки та рейтинг

Рейтинги в Coinmarketcap та CoinGecko

Насправді відгуків про крипто біржу WhiteBIT досить багато в Інтернеті й, чесно кажучи, поганого навіть не зустрічається. Компанія має чудову репутацію, входить ТОП рейтинги, має конкурентні умови та достатньо можливостей як для простих користувачів, новачків, так і вже професійних трейдерів.

Рейтинг
( 3 оцінки, середнє 5 з 5 )
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: