Мінфін Академія

В цій статті розповімо про Мінфін Академію, яка теж є досить цікавою та вартою уваги. Тут ви можете як дізнатися щось нове для себе про блокчейн технології та криптовалюти, так і структурувати знання, а ще розширити горизонт знань про фінансову грамотність загалом, тому що Мінфін Академія пропоную не тільки курси про крипту.

Мінфін Академія

Огляд курсів від Мінфін Академія

В Академії Мінфін представлені наступні курси, які загалом можна назвати потужним апгрейдом вашої фінансової грамотності:

 1. Інвестування в криптовалюту;
 2. Інвестування в дохідну нерухомість;
 3. Інвестування в ОВДП;
 4. Інвестування в ETFs;
 5. Антикризові інвестиції;
 6. Фінансовий трамплін;
 7. Інвестування через опціони;
 8. Інвестування в IPO.

Давайте розглянемо кожний курс детальніше, щоб було краще уявлення про що кожний курс та чим він може бути цікавий.

Курс “Інвестування в криптовалюту”

На даний момент даний курс не представлений на сайті, але він точно є на платформі, тому можна уточнити у відділі підтримки про даний курс та домовитись персонально отримати доступ до нього.

В даному курсі буде розповідатися про блокчейн технології, про криптовалюти, криптобіржі, сервіси інвестування, які потрібно знати, про те, як створити власний криптопортфель і його розвивати, про трейдинг, ризик менеджмент і не тільки.

Формат навчання передбачає відео уроки, тестування, домашні завдання й написання фінальної роботи. Тому, впершу чергу даний курс буде цікавий початківцям, але й багато чого цікавого може знайти й людина, яка вже не 1й рік в крипті.

Курс “Інвестування в дохідну нерухомість”

Мінфін Академія курс інвестування в дохідну нерухомість

Курс для рієлторів, забудовників, підприємців та початківців. Даний курс дозволить вам розширити ваші горизонти знань в даному напрямку інвестування. Програма досить насичена і дозволить дізнатися багато про те, як інвестувати кошти в різного типу нерухомість в Україні та закордоном. Ви дізнаєтесь як вірно розраховувати окупність інвестицій та багато іншої корисної інформації. Вартість курсу час від часу змінюється, але на момент публікації від 3300 – 5490 грн!

Курс “Інвестування в ОВДП”

Мінфін академя курс інвестування в ОВДП
Мінфін Академія 10

Даний курс максимально підійде найманим працівникам, трейдерам, інвесторам та власникам бізнесів. Програма – https://academy.minfin.com.ua/course-bonds досить насичена та складається з 3х основних частин:

 1. Старт в ОВДП;
 2. Макроекономічний аналіз та розгляд різних стратегій;
 3. Як захистити та приростити власний капітал.

Поточна вартість: 8470 грн за стандарт пакет.

Курс “Інвестування в ETFs”

Мінфін Академія курс інвестування в ETFs
Мінфін Академія 11

Даний курс для фрілансерів, початківців та підприємців. Це дуже цікавий курс, тому що він розповідатиме про основи ETFs, їх різновиди, переваги, недоліки та обмеження, про те як створити власний інвестиційний портфель. Важливим є те, що буде розповідатися про те, як працювати з брокером Interactive Brokers та як купувати ETFs.

Поточна вартість: 4800 грн з GOLD пакетом.

Курс “Антикризові інвестиції”

Мінфін Академія курс антикризові інвестиції

Курс впершу чергу для найманих працівників, інвесторів та власників бізнесу. Дізнаєтесь як працюють гроші та на що потрібно звертати увагу при інвестиціях. Навчитесь керувати своїми грошима: заощаджувати, створювати бюджет, приумножувати свої активи з допомогою різних стратегій.

Вартість: 1000 грн (стандартний пакет).

Курс “Фінансовий трамплін”

Мінфін Академія курс фінансовий трамплін
Мінфін Академія 12

Даний курс підходить для найманих працівників, власників, бізнесів, інвесторів, трейдерів і не тільки. Це вступний курс про фінанси, інвестування та інвестиційні інструменти.

Вартість курсу на поточний момент: 8470 грн

Курс “Інвестування через опціони”

Мінфін Академія курс інвестування через опціони
Мінфін Академія 13

Даний курс буде цікавий всім, хто бажає розібратися в темі опціонів та як можна інвестувати туди кошти, а головне, як можна заробити на даному напрямку інвестування. На даному курсі ви отримаєте потрібну теорію для старту, розберете трендові та флетові стратегії, зрозумієте як формувати опціонний портфель та отримаєте практику ведення власного інвестиційного опціонного портфеля.

Вартість курсу на поточний момент від 9945 грн до 18990 грн.

Курс “Інвестування в IPO”

Мінфін Академія курс інвестування в ІРО
Мінфін Академія 14

Додатковий курс, який дасть розуміння про інвестиції в ІРО, які є методи розрахунків та алгоритми інвестування.

Вартість даного курсу на поточний момент: від 9945 грн – до 18990 грн в залежності від пакету.

Як розпочати навчання з Академією

 1. Переходимо на офіційний сайт Мінфін Академії: https://academy.minfin.com.ua;
 2. Обираємо потрібний курс та залишаємо заявку, очікуємо дзвінка від менеджера;
 3. Перед оплатою курсу ви можете запросити безкоштовний урок для ознайомлення, а далі вже вирішуйте чи матеріал вартий оплати;
 4. Якщо все гаразд, оплачуємо курс;
 5. Відкривайте доступ на платформі: https://minfin.academyocean.com/ і розпочинайте навчання вже сьогодні.
 6. Виділіть щодня хоча б 1 годинку й займайтесь щодня, тоді матеріал буде швидко структуровуватися і ви бачитимете результат.

Який загальний формат навчання

В Мінфін Академії формат навчання складається з наступних елементів:

 1. Відеоуроки на платформі академії, тестування, ознаомлення з робочими файлами та домашні завдання;
 2. Робочий чат підтримки;
 3. Підтримка кураторів, які завжди готові тобі допомогти;

Якщо стандартне навчання, то там досить обмежений пакет, немає перевірки домашніх завдань, суто чатик ком´юніті й немає сертифікату. Якщо Gold формат, що трішки дорожче іде, то тут все-все + по закінченню курсів видають сертифікат, який буде приємним нагадуванням вам про ваше досягнення та крок вперед до фінансової незалежності.

Резюме про Мінфін Академію та наступні кроки

Навчатися може будь хто, від новачка до людини вже з солібним багажем знань та досвіду. В курсі завжди можна дізнатися щось нове + підтримка однодумців теж багато чого значить. Нові ідеї, знайомства, знання, що в результаті мають підвищити ваші шанси на позитивний досвід в майбутньому. Тому навчайтесь та досягайте великих цілей!

п.с. якщо у вас залишились запитання, будь ласка звертайтесь до служби підтримки Мінфін Академії в Телеграм: https://t.me/AcademyMinfinSupport.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: