Trustee Plus – твій криптогаманець та карта!

Даний огляд буде про криптонеобанк Trustee Plus та його продукти, які надають додаткову цифрову свободу користувачам. Це потужна платформа цифрових фінансів, що надає ряд нових можливостей своїм користувачам. Розпочнемо з загальної інформації й далі будемо переходити до більш практичних речей про те, як користуватися продуктами компанії та які переваги вони можуть нести для вас.

Звісно, якщо ви хочете пропустити все, щоб скачати криптогаманець Trustee Plus та замовити картку, то, звісно, рекомендуємо це зробити через офіційний сайт: https://trusteeglobal.com
trustee plus

Розпочнемо з огляду компанії, команди, коли все розпочалося, на це зробимо невеликий фокус, так як основа це продукти, але продукти робить команда, тому декілька посилань тут теж дамо.

Що таке Trustee Plus

Це крипто необанк, цифрова крипто платформа яка об´єднує в собі декілька продуктів:

  1. Trustee Plus – це цифрова крипто платформа;
  2. Trustee Plus карта – це платіжна крипто картка, якою можна користуватися у більшості країн Світу;
  3. Trustee Wallet – некастодиальний мультивалютний криптогаманець, який іде окремим додатком;

За допомогою Trustee Plus ви можете купувати, продавати, обмінювати та безпечно зберігати ваші крипто активи, а крипто карта підкріплюється до телефону і можна легко робити розрахунки, купуючи необхідні вам товари та послуги. Це все зручно, швидко та надійно!

Крипто гаманець підтримує різноманітні фіатні валюти: UAH, EUR, KZT, інші. Також, є підтримка криптовалют: BTC, ETH, APT, TRX, DOGE, MATIC, USDC та багатьох інших.

Компанія Трасті розпочала свій шлях в 2016 році й на даний момент її продуктами користується 1+ міліонів користувачів. Переглянути основі команди можна через Linkedin.

Як ви знаєте, одним з критеріїв перевірки крипто проектів є наявність відкритих даних про команду, з цим в Trustee все гаразд, тому це ще одна серйозна ознака трасту до даного проекту.

Trustee Plus скачати мобільний додаток для iOS

Як користуватися криптогаманцем

Щоб користуватися всіма перевагами Trustee Plus вам потрібно встановити їх мобільний додаток, який доступний користувачам iOS та Android смартфонів. Це можна зробити буквально за декілька хвилин.

Варто встановлювати мобільний додаток Trustee Plus тільки через офіційний сайт або через Apps Store / Play Market, всі інші варіанти не рекомендуємо, щоб не потрапити на шахраїв!

Як пройти реєстрацію

Після встановлення та відкриття мобільного додатку, потрібно пройти реєстрацію в Trustee Plus, без цього система далі не пустить. Це відбувається в декілька кліків з верифікацією через СМС, тому нічого складного. До речі, після реєстрації вам може бути зарахований привітальний бонус від компанії ;)

Що потрібно для верифікації криптогаманця

Верифікація користувача проходить максимально зручно через сервіс “Дія“, якщо у вас немає даного додатку, то рекомендуємо встановити та налаштувати до своїх потреб, тому що це надасть вам багато класних додаткових можливостей.

Якщо у вас немає “Дії” і по якимось причинам ви не хочете встановлювати її, тоді ви можете вручному режимі загрузити всі необхідні документи: паспорт / посвідчення водія / закордонний паспорт.

Навіщо верифікація в Трасті Плюс – це не обов´язково, але якщо ви хочете користуватися крипто карткою компанії, тоді це потрібно зробити.

Trustee Plus скачати мобільний додаток для Android

Огляд мобільних додатків Trustee та як їх скачати

Тут все досить просто теж:

Мобільні додатки дуже зручно й ви можете контролювати, що у вас там відбувається 24/7.

Крипто карта від Trustee Plus та її огляд

Варту зразу зазначити, що платіжна Trustee Plus карта має підтримку Apple та Android Pay, а це мега зручно! Ви можете виводити крипто кошти саме на крипто картку Trustee і далі конвертувати крипту в гривню чи іншу потрібну вам фіатну валюту. А після цього розраховуватися через Apple/Android Pay.

Trustee Plus карта

Це аналог банківської картки, але в ту не добавиш крипту, а Trustee підтримує таку можливість! На даний момент віртуальна картка видається на основі MasterCard. Вартість картки 10 EUR. До речі, основною фіатною валютою картки є EUR.

Trustee Plus відгуки

Позитивних відгуків про Trustee Plus насправді дуже багато. Ви це можете знайти як на різних сайтах онлайн, в Google Play та App Store, на офіційному сайті компанії, в соціальних мережах й т.д.

Трасті Плюс працює вже не перший рік і команда професіоналів знає свою справу, тому це надійний проект, який точно вартий вашої уваги. Серед її партнерів є такі компанії як Binance, WhiteBIT, KUNA, OKEX, Merkuryo, ChangeNOW, Changelly, LetsExchange, Sideshift.ai, UTORG, Moonpay, CoinCat, Blockchair, EXON Center, METIS, Money of the Future та інші.

Контакти та додаткова інформація про компанію

Компанія Trustee Wallet Blocksoftlab Inc300 Delaware Avenue, Suite 210-A, Wilmington, DE 19801 in New Castle Countyї
Компанія Trustee Plus – UAB “Trustee Global”Aušros alėja 48, Šiauliai, LT- 76236, Lithuania
Telegram@TrusteeP2P
Emailcontact[@]trusteeglobal.com
Телефон+13152267352

Trustee в соціальних мережах:

Часті запитання про Trustee Plus

Якщо у вас залишилися додаткові запитання, ви можете звернутися у відділ підтримки компанії Трасті Плюс. Звісно, як варіант, ви ще можете написати ваші запитання нижче в коментарях і спробуємо вам допомогти.

Чи легально працює Trustee в Україні й загалом?

Компанія працює легально і не порушує жодних законів України. Трасті офіційно зареєстрована в Литві (ЄС), але основа команди з України;

Як поповнити гаманець чи картку Трасті Плюс?

Для цього потрібно перевести кошти в криптовалюті на ваш гаманець, не забудьте тут звірити блокчейн мережі, щоб вони мали відповідність, тому що в іншому випадку можна втратити кошти.

Також, звертайте увагу на мінімальні суми поповнення, оскільки менші суми не будуть зараховуватися.

Далі, як криптовалюта у вас вже в гаманці, ви можете її конвертувати в UAH чи іншу фіатну валюту та користуватися з допомогою Apple/Android Pay.

Якщо вам потрібно вивести кошти з криптогаманця Трасті, то це теж ви можете зробити у криптовалюті на біржу чи інший ваш криптогаманець;

Як працює реферальна програма сервісу?

В мобільному додатку Трасті обираєте пункт реферальна програма, і там ви можете взяти ваше посилання чи QR код, поділитися з вашими друзями, знайомими і за кожного користувача отримувати від 20% – 45% з заробітку Трасті по кожній комісії.

Переваги та недоліки

Перевашою Trustee Plus є анонімність у використанні криптовалюти та гривні. Низькі комісії. Зручність мобільного додатку. Ви криптогаманець можете використовувати і без верифікації, максимально зберігаючи вашу анонімність. Легко можна переказувати та обмінювати кошти. Продукт надійний та перевірений 1+ млн інших користувачів!

Недоліки:
– поки що неможливість поповнювати в гривні (UAH);

Як купити криптовалюту з Trustee Plus?

Щоб купити криптовалюту, вам потрібно вже мати на рахунку фіатну валюту. На даний момент в Україні діє обмеження і не можна поповнити гаманець в UAH, тому єдині варіанти завести кошти в ваш криптогаманець це поповнити з інших криптобірж чи гаманців.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: