Криптобіржі

В даному огляді ми хочемо вам представити кращі криптобіржі в Україні та Світі. Рекомендуємо на кожній з них зареєструватися, тому що кожна компанія, кожна криптобіржа вона має свої переваги та недоліки, які ви зможете повністю зрозуміти тільки ознайомившись детально з ними. Також, у кожної криптобіржі є свої акції, промо, можливості, які рекомендуємо моніторити та “ловити” при першій нагоді, що дозволить вам потенційно покращити ваші заробітки онлайн з допомогою різних криптовалют.

1
4.9 / 5
TOTAL SCORE

Комісії від 0.1% — 0.075%

Binance або Бінанс Україна - це найпопулярніша криптовалютна біржа в Світі. Якщо ви хочете розібратися в крипті, то рекомендуємо розпочати вивчення всіх крипто можливостей саме з даної біржі. Бінанс є однією з найкращих бірж, яка підходить для трейдерів початківців, так і для профі, для простих людей, які хочуть диверсифікувати зберігання своїх активів, так для користувачів, кого цікавить Бінанс заробіток.

2
4.8 / 5
TOTAL SCORE

-

OKX криптовалютна біржа є дуже популярною в Світі. В Україні про неї менше знають, але всеодно багато хто з українців вже встиг в ній зареєструватися та продовжує користуватися різними можливостями даної криптобіржі.

3
4.3 / 5
TOTAL SCORE

-

EXMO (ЕКСМО) доволі популярна біржа в Україні й не тільки. Є ряд своїх можливостей, тому рекомендуємо зареєструватися та ознайомитися з функціоналом та підходом даної криптобіржі до обслуговування своїх клієнтів.

4
4 / 5
TOTAL SCORE

-

Simple App мобільні крипто додатки дозволяють вам легко користуватися вашою криптою 24/7. Це доволі проста мобільна платформа, яка за ваші кошти відкриває перед вам нові можливості. Зареєструйтесь та ознайомтесь з сервісом та дізнайтесь як він працює.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: