Бінанс Академія

Всім привіт, сьогодні хочу написати про Бінанс Академію. Так-так, це навчальна академія від ТОП крипто біржі, яка особливо буде цікавою для новачків, які б хотіли розібратися в темах блокчейну та криптовалют.

Бінанс Академія – це безкоштовний, легкодоступний та мега класно структурований контент, який складається з декількох розділів:

  1. Бінанс курси – на даний момент є трек для початківців та окремий курс для користувачів, які вже знайомі з базою і хочуть отримати поглиблені знання;
  2. Вчіться та заробляйте – це розділ, в якому публікуються різноманітні матеріали на тему крипти та блокчейну, і за проходження яких, ви можете отримувати додаткові бонуси у вигляді найрізноманітніших токенів. Класно, правда ж? :)
  3. Бібліотека статтей від Бінанс – величезний пул класно написаних статтей, який допоможе будь-кому розібратися навіть в найскладніших речах світ Web3.0.

А тепер, давайте по порядку розберемо детально кожний з розділів та дамо декілька порад як цим всім користуватися.

Особисто теж проходив курси + почитую статті, оскільки за криптовалютами майбутнє і ці технології вже серед нас, тому краще не відкладати і кращий час, щоб розібратися зі всім цим – це “Зараз”!

Бінанс Академія курси - трек для початківців

Курси онлайн від Бінанс Академія

На даний момент тільки “курс початківця” має локалізацію на українську мову. Даний курс складається з невеличких міні оглядових курсів у відео форматі + тестових запитань після перегляду відео. Звісно, якщо у вас англійська на рівні, тоді всі матеріали та статті крипто біржі для вас легко доступні, тому вчіть англійську обов´язково.

Загалом, перегляд займе біля 2 год, але це вартує того, оскільки воно допоможе вам не тільки сформувати базове розуміння про криптовалюти та блокчейн технології, але й структурує це бачення і ви вже зможете після цього значно ефективніше розширювати та поглиблювати ваші знання.

А ще, по закінченню курсу ви отримаєте NFT сертифікат на згадку та як приємний бонус проходження даного курсу.

Завершений курс початківця від Бінанс Академії

Щодо програми, то повністю ви можете ознайомитися з нею, зареєструвавшись на крипто біржі Бінанс, і не забудьте пройти верифікацію, це вам точно знадобиться потім в майбутньому.

Ви розпочнете з основ блокчейну, історії, розглянете як дана технологія працює на прикладах. Далі будуть основни криптовалют, що це таке, взагалі, якими вони бувають та, головне, як ними користуватися! Знайомство з поняттями DeFi та WEB 3.0., більше дізнаєтесь про метавсесвіт, що таке NFT та GameFi. Після цього коротко буде розповідь про основи торгівлі та буде деталізація про торгові стратегії.

Освоївши даний матеріал, дозволить вам розвиватися далі в різноманітних крипто напрямках. Тому, не полініться, пройдіть курс, вам сподобається!

Бінанс курс про блокчейн та криптовалюти - посилений курс

6 курсів, 70 модулів, 5+ год відео, на кожний напрямок тестова перевірка та NFT в подарунок. Уви, як і писав вище, даний курс від Бінанс Академії тільки на англійській мові, тому, якщо це для вас не проблема, теж дуже і дуже варто пройти.

Про що курс: заглиблення в блокчейн технології, деталізація по роботі з різними криптовалютами, DeFI, DApps, NFT та крипто трейдинг. Цікавий матеріал, тому поспішайте поки даний курс є, матеріали надаються безкоштовно крипто біржею Бінанс. Тому, якщо ви хочете пройти курс, попередньо пройдіть онлайн реєстрацію на біржі й далі вам буде відкритий повноцінний доступ.

Вчіться та заробляйте разом з Binance

Вчіться та заробляйте криптовалюту разом з Бінанс

Час від часу виходять статті від різних партнерів Бінанс, які за ознайомлення та успішне проходження тесту можуть додатково надати винагороду. Зазвичай, це невеличкі суми в різних токенах і такі винагороди є лімітованими. Тому, слідкуйте більше детально за ними на офіційному сайті крипто біржі: https://academy.binance.com/uk/learn-and-earn

Як ефективно користуватися бібліотекою статтей

Статті в Бінанс Академії
Бінанс Академія 7

На даний момент в Бінанс Академії можна знайти понад 452 статті + глосарій + статті в розділі “Вчіться та заробляйте”. Це величезна база знань, яку, звісно, за 1 день не освоїти, та навіть за місяць це дуже важко + не все й потрібно, але якщо системно підійти до питання вивчення блокчейн на крипто технологій, то можна щодня виділяти по 10-15 хв. Спочатку обирайте “початковий” рівень складності, далі “Середній” і “Просунутий”. Це дозволить вам поступово по мірі складності розбиратися в різних моментах та структуровувати знання.

Важливо, це не має бути вам “в напряг”, варто зрозуміти, що ви вивчаєте зовсім новий матеріал, велика кількість термінології вам незнайома. Плюс, ви спочатку не будете розуміти як це використовувати, але з часом, день за днем, інформацію буде ставати все зрозумілішою для вас і у вас почне “складатися пазл”, який далі виведе вас на новий рівень і ви, якщо це вам буде цікаво, зможете поступово осваювати крипто професії, яких не мало і так, з допомогою яких ви зможете заробляти онлайн й, можливо, це навіть стане вашим “лайфченджем” :)

Висновки про Бінанс Академію

Для зручності навчання в Бінанс Академії, ви можете користуватися й мобільними додатками Binance, але всеодно, пройдіть реєстрацію, щоб дана активність зараховувалась до вашого персонального аккаунту.

А якщо чесно, то Бінанс Академія дуже доступно та класно подала інформацію про блокчейн технології та криптовалюти. Так, є частина інформації на англійській, але ж вже всі знають, що англійська MUST, якщо ви хочете розвиватися на мати найсвіжішу та найкращу інформацію. Тому, не гайте часу, вивчайте Web3.0., приділяйте цьому часу щодня, хоча б 15хв і через рік, як книжки пишуть по статистиці, ви знатимете більше ніж 95% людей в цьому напрямку.

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: