Obmify

BONUS

Відповідно обраному обміннику

FREE SPINS BONUS

Відповідно обраному обміннику

4.2 / 5
TOTAL SCORE
SUMMARY

Obmify (Обміфай) - це агрегатор криптообмінників в Україні. Обирай найдіні сервіси для анонімного обміну криптовалют. Ви можете купувати чи продавати крипту без верифікації особистості на представлених обмінниках.

INFO
 • Обов´язкова реєстрація Не всі обмінники вимагають це
 • Обов´язкова верифікація Відсутня
POSITIVES
 • Obmify ретеально перевіряє криптообмінники і добавляє на свій сайт лише самі перевірені
 • Є служба підтримки, яка зацікавлена в тому, щоб допомогти вам
 • Це український стартап, тому підтримуємо наших
NEGATIVES
 • Відповідальність повна лише на користувачах, Obmify не несе фінансової відповідальності за те, що користувач вирішив через їх сервіс обмінятикриптовалюту на одному з запропонованих обмінників
 • Немає мобільного додатку під Android / iOS смартфони

Obmify (Обміфай) – це агрегатор криптообмінників, який допоможе тобі знайти швидко потрібний сервіс для купівлі чи продажу криптовалюти в Україні. Наш огляд буде про даний крипто сервіс, а якщо у вас залишаться запитання, то напишіть їх будь ласка в коментарях.

Купити чи продати крипту в Україні ви можете через:

 1. Централізовані біржі, так як Binance, WhiteBit, Bybit і т.д;
 2. Децентралізовані біржі;
 3. Криптообмінники.

Варіантів вистачає, але щоб зробити це анонімно та ще й в гривні, тоді тут краще всього підійдуть криптообмінники, тому що:

 • вони працюють з гривнею;
 • тому що вони можуть приймати готівку у своїх філіях;
 • тому що це знову ж таки анонімно!

Сервіс Ombify не є самим криптообмінником – це агрегатор різних, але самих надійних криптообмінників в Україні, лише перевірених сервісів, які безпечно та надійно допомагають користувачам обмінювати свої кошти на потрібні фіатні чи крипто валюти. Obmify перевіряє ці сервіси вручну і, якщо з ним можна працювати, добавляє собі на сайт.

Obmify (Обміфай)
Obmify (Обміфай)

Obmify ТОП пари для обміну

Користувачам потрібно лише обрати потрібну пару валют для обміну, а далі Obmify підкаже яким саме криптообмінником в Україні варто скористатися. До речі, якщо немає потрібної валюти, ви можете написати в форму “дай нам знати” і сервіс розгляне ваше побажання на розширення списку валют.

Obmify пари валют для обміну
Obmify пари валют для обміну

Нажимаємо “обміняти” і нам відкривається список запропонованих криптообмінників, які можуть вам в цьому допомогти:

Obmify обмін криптовалют
Obmify обмін криптовалют

Далі ви нажимає “обміняти” навпроти обраного вам сервісу і ви переходите далі на сайт конкретного криптообмінника, де вже і реалізовуєте потрібний вам продаж чи купівлю криптовалюти. Загалом, все виглядає просто, але тут важливо не натрапити на скам обмінник, щоб ви не втратили кошти.

В цьому якраз одна із переваг Obmify, вони перевіряють обмінники і добавляють лише саме надійні, але важливо розуміти, що і в цьому випадку Obmify не несе жодної відповідальності перед користувачами. Саме користувач несе відповідальність та всі ризики, обмінюючи крипту в тому чи іншому сервісу.

Ви, також, можете зайти на сторінку обмінника на сайті Obmify, щоб ознайомитися детальніше з сервісом або вже перейти на сайт криптообмінника, де вже буде відображена вся необхідна вам інформація. Також, на сторінці кожного криптообмінника саме на сайті Obmify ви можете залишити відгук: позитивний, нейтральний або негативний, що додатково допомагатиме орієнтуватися в корисності того чи іншого сервісу.

Чому варто користуватися Obmify агрегатором криптообмінників

Obmify переваги
Obmify переваги
 • прозорі умови;
 • перевірені обмінники;
 • досить зручно;
 • є підтримка, яка може допомогти вам в тій чи іншій ситуації.

Obmify Контакти

Якщо у вас виникли запитання, ви можете звернутися до команди підтримки агрегатора, вони зможуть вам допомогти або підказати потрібну інформацію:

КомпаніяObmify
Сайтhttps://obmify.com
Emailinfo[@]obmify.com
ТелефонN/A
Telegram чат підтримкиhttps://t.me/Obmify_support_bot

Також, на сайті є контакти команди Обміфай, тому тут можна поспілкуватися загалом з кожним, якщо у вас є відповідні запитання.

Сервіс в соціальних мережах:

 • Linkedin – https://www.linkedin.com/company/obmify/
 • Facebook – https://www.facebook.com/obmify/
 • Telegram – https://t.me/obmifycom

Відгуки про Obmify агрегатор

Якщо ви вже користувалися сервісом, залиште будь ласка ваш відгук нижче в коментарях.

Додаткові запитання про Обміфай сервіс та обмін криптовалют

Знову ж таки, якщо у вас виникли додаткові питання, ви можете їх направити у відділ підтримки або написати нижче в коментарях. Це буде корисно для інших користувачів.

Чи легальний сервіс Obmify?

Так, немає ніяких заборон на дію агрегаторів. Також, Обміфай не робить обміни криптовалют, лише надає інформацію, яка додатково може бути корисною користувачам. Особлива перевага в тому, що агрегатор перевіряє криптообмінники і добавляє лише ті, що перевірили, оскільки сервіс слідкує за належним виконанням роботи обраних обмінників;

Де ще можна перевірити ціни на різні криптовалюти?

Якраз криптобіржі тут можуть вам допомогти і ви можете звірити курси та наскільки вони вигідні вам в тій чи іншій ситуації. Дуже важливо знати реальний курс криптовалют, щоб не прогадати з обміном. Звісно, якщо це стейблкоіни, то тут простіше, але якщо це інші криптовалюти, то там дуже волатильний курс, все змінюється дуже швидко, є різні нюанси, тому тут краще звірятися декілька разів.

Які валюти найчастіше обмінюють на криптообмінниках в Україні?

Криптообмінники в Україні найчастіше всього мають 3 фіатні валюти: UAH, USD; EUR. Щодо криптовалют, то зазвичай це 30+, тому вибір тут великий і перечислювати всі немає сенсу, але самі найпопулярніші це звісно криптовалюти: BTC, ETH, USDT та інші.

Де варто зберігати криптовалюти, щоб потім їх безпечно обміноювати через криптообмінники?

Тут є різні підходи, але найбільше подобається диверсифікований, коли ваші кошти розкидані по різним гаманцям і, навіть, якщо щось сталося з одним, наприклад, його взламали, то втрати будуть не більше 5%-10%. Тому, зберігати криптовалюту ви можете:
1. На гарячих гаманцях: MetaMask, Exodus, TrustWallet та інших;
2. На холодних гаманцях: Trezor, Ledger, Safepal;
3. На гаманцях криптобірж: Binance, OKX, Whitebit, Bybit, Kuna, Cex і т.д., але тут потрібно розуміти, що ваші гроші знаходяться на чужих гаманцях, тому великі суми без потреби там не варто тримати. Також, деякі біржі віддають дані фінансовим службам, щоб фінансовий моніторинг працював в Україні й по крипті.

Що таке “резерв” на сайтах-обмінниках?

Доступний резерв обміну валюти – це загальна кількість тієї чи іншої обраної валюти, що є на балансі криптообмінника для обміну. Обмінник не може вам надати більше ніж та, що вказана в доступному резерві.знаходиться на балансі вибраного обмінника для здійснення обміну. При проведенні транзакції обмінник не може видати вам суму більшу за доступний резерв.

Ви надіслали кошти в обмінник, а обмін не відбувається, що робити?

Якщо ви користувалися обмінником через Обміфай, то будьте спокійні, агрегатор заявляє, що скамерів тут немає і ваші гроші знайдуться, але інколи в криптообмінниках, як і в будь-яких інших компаніях трапляються затримки чи технічні збої, в таких випадках рекомендується:
1) Зачекати 1-2 години, перевірити паралельно ще раз умови криптообмінника про такі ситуації;
2) Напишіть в службу підтримки криптообмінника, яким ви вирішили скористатися;
3) Якщо бачити справи кепські, напишіть в службу підтримки Обміфай, теж спробують допомогти, оскільки агрегатор має контакти всіх агрегаторів і потенційно зможе теж допомогти вирішити ситуацію.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: