Cryptology безкоштовний курс по трейдингу

Всім привіт, цього разу хочемо розповісти за ТОПову трейдинг команду, яка запустила безкоштовні курси і називається вона Cryptology. Цей огляд буде якраз про їх безкоштовний курс та як він може вам допомогти краще розібратися в світі крипти і стати на крок ближчим/ближчою до професії “крипто трейдер”.

Якщо вам цікаві фінансові ринки, ви хочете самостійно курувати ефективно власними фінансами, вам потрібна зміна кар´єри, ви хочете заробляти з будь-якої точки світу й працювати на себе та кайфувати, тоді цей курс для вас і він привідкриєте двері на нові можливості, про які, ви можливо і нездогадувалися раніше. Тут не говориться про те, що ви зразу будете заробляти, ні, але якщо ви пройдете даний курс, вам сподобається і ви опануєте далі професію “трейдер” повноцінно, то це потенційно може змінити ваше життя на краще, але гарантом вашого успіху є ви самі та ваша системна робота над собою. Тому інвестуйте в себе час, кошти, будьте системні, не чекайте, тягніться до результату, не нийте і у вас рано чи пізно все вийде.

Cryptology безкоштовні курси по трейдингу

Чому Cryptology курси по трейдингу варті твоєї уваги

Ропочнемо з вступного слова засновника Cryptology, Кості Кудо:

httpv://www.youtube.com/watch?v=zWe1I0_WAJk

Тому, якщо ви фрілансер, підприємець, топ менеджер чи просто хлопець або дівчина кому цікава тема заробітку онлайн з допомогою трейдингу, тоді даний курс для вас, навіть, якщо ви до цього нічого про це не чули.

Команда Cryptology налічує команду професійних трейдерів та ціле потужне ком´юніті, до речі, там багато теж цікавих новин, тому welcome: https://t.me/CryptologyKey

Формат навчання від Cryptology

Формат навчання досить простий, але ефективний. Дивимося відео, читаємо методичку і далі здаємо тестування. І так по кожному уроку. Це практично, зручно і ефективно.

Формат навчання від Cryptology

Як бачите, програма класна і можна познайомитись з багатьма поняттями. Це лише ввідний безкоштовний курс, тому, якщо хтось захоче поглибленно вивчати трейдинг, є вже платні курси, де програми в рази більша та скурпульозніше подана + перевірка завдань, сертифікати, додаткові призи і т.д. Загалом, все як потрібно, тому, якщо у вас є сумніви, розпочніть з безкоштовного курсу, поки він є онлайн, як мінімум буде цікаво, як максимум – його немає, окрм того, який ми самі собі задаємо. Тому пробуйте, вивчайте, мрійте, працюйте над собою, системно, якісно і все вийде!

Якщо ви, взагалі, не розумієте нічого про блокчейн та криптовалюти, то радимо вам початково пройти Бінанс Академію, це 2-3 години часу, але у вас появиться хоча б базове розуміння та це значно розширить ваш горизонт знань, а, можливо, з часом і навіть можливостей!

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: