Криптообмінники

1
4.3 / 5
TOTAL SCORE

Комісія не фіксована

Криптообмінник 100btc був заснований в 2016 році. Сервіс доступний в ряді країн: Україна, ОАЕ, Казахстан, Кіпр та інші. Купуйте та продавайте криптовалюту анонімно. Реєстрація та верифікація необов´язкові.

2
4.2 / 5
TOTAL SCORE

Відповідно обраному обміннику

Obmify (Обміфай) - це агрегатор криптообмінників в Україні. Обирай найдіні сервіси для анонімного обміну криптовалют. Ви можете купувати чи продавати крипту без верифікації особистості на представлених обмінниках.

Хочемо представити в цьому огляді рейтинг найкращих криптообмінників в Україні. Це дуже популярна тема і багатьом людям потрібно обмінювати криптовалюту і що дуже важливо, робити це анонімно, оскільки централізовані біржі зручні, але не анонімні. Тому, давайте розглянемо криптообмінники в Україні, які це сервіси, які в них умови, як ними користуватися, в кого вигідніший курс, хто робить швидкі транзакції, в кого є бонусні програми та що потрібно знати про них загалом.

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: