Binance (Бінанс) заробіток, реєстрація, огляд можливостей біржі 2023

BONUS

Комісії від 0.1% — 0.075%

FREE SPINS BONUS

-

4.9 / 5
TOTAL SCORE
SUMMARY

Binance або Бінанс Україна - це найпопулярніша криптовалютна біржа в Світі. Якщо ви хочете розібратися в крипті, то рекомендуємо розпочати вивчення всіх крипто можливостей саме з даної біржі. Бінанс є однією з найкращих бірж, яка підходить для трейдерів початківців, так і для профі, для простих людей, які хочуть диверсифікувати зберігання своїх активів, так для користувачів, кого цікавить Бінанс заробіток.

INFO
POSITIVES
 • Дуже великий вибір самих різних монет: 350+ та валютних пар: 1400+
 • Зручний інтерфейс та логіка всіх інструментів
 • Підтримується маржинальна торгівля по самим різним напрямкам
 • Є P2P, що дуже зручно та класно для користувачів
 • В Бінанс є власні зручні мобільні додатки
 • Ви можете інвестувати свої кошти в декілька кліків
 • Стейкінг та велика кількість інших інструментів для заробітку ви можете знайти на Бінанс
 • Це одна з самих надійних централізованих крипто бірж в Світі
 • Дуже потужна програма лояльності
 • Є власна неймовірна реферальна програма
NEGATIVES
 • Потрібно обов´язково верифіковуватися, оскільки це централізована крипто біржа
 • Десь може бути трішки складною для новачків, але є Бінанс Академія, яка допоможе розібратися зі всіма складнощами - там дуже багато матеріалів, то не кожний осилить
 • Більше середня швидкість підтримки клієнтів, але для такої великої криптобіржі це навіть більше плюс, ніж мінус)

Binance (Бінанс) Україна – це міжнародна криптовалютна біржа, де ви можете купувати і продавати різні криптовалюти, користуватися різними інвестиційними інструментами, вчитися та розвивати ваші фінансові навики. Бінанс біржа була заснована в 2017 році, реєстрація на Кайманових островах, у Великобританії та США. Криптобіржа має найбільше ліцензій серед інших бірж і активно працює в багатьох країнах світу.

В Бінанс є ще своя академія та блог, де є величезний пул корисної інформації. А так, в Бінанс є велика кількість крипто інструментів для заробітку, в яких обов´язково варто розібратися та застосовувати для побудови омріяної фінансової незалежності. Звісно, потрібно пам´ятати та знати всі ризики, щоб інвестувати саме стільки, скільки ви готові втратити.

Купуйте та торгуйте криптовалютою разом з Binance Україна
Купуйте та торгуйте криптовалютою разом з Binance Україна

Binance (Бінанс) Україна

Binance в Україні – це мега популярна криптобіржа й вважається №1 в свому сегменті. Кожного року інтересу людей до криптовалют зростає досить потужно, оскільки банківська система не пропонує достатньо інструментів для фінансової стабільності, а технології блокчейн манять все більше та сильніше людей, починаючи від школярів до пенсіонерів.

Ринок криптовалют постійно розширяється, капіталізація зростає. Віртуальні гроші – це вже обов´язковий інструмент кожної сучасної людини. Блокчейн технології впроваджуються щодня все ширше по всьому Світі й особливо в Україні, оскільки тут є велике ком´юніті крипто ентузіастів. Бінанс допомагає людям заощаджувати та заробляти кошти, працюючи з різноманітними криптовалютами.

Binance (Бінанс) – це онлайн крипто платформа, в якій реалізований самий різноманітний функціонал длякористувачів:

 • біржу;
 • P2P обмінник;
 • блокчейн-мережі;
 • криптовалютний гаманець;
 • інтеграції з різноманітними сервісами для зручності користування;
 • інформаційний центр з академією для новачків та продвинутих користувачів;
 • власний майнінг пул;
 • різноманітні інвестиційні інструменти.

Бінанс біржа надає вам велике різноманіття можливостей:

 • ви можете дізнаватися курси тих чи інших криптовалют;
 • у вас є можливість аналізувати динаміку ринку;
 • в біржі є власне ком´юніті однодумців, де ви теж можете ділитися думками та черпати корисну інформацію;
 • звісно, ви можете торгувати: спотова, ф´ючерсна, маржинальна торгівля будуть доступні вам;
 • ви можете легко обміняти фіат на крипту, крипту на фіат, крипту на крипту через конвертацію валют або через P2P обмінник, який реалізований на біржі та є дуже зручним;
 • в біржі є власний маркетплейс NFT.

За 5+ років існування криптобіржа Binance перетворилася в гігантського гравця на ринку криптовалют в Світі. Це найбільший крипто майданчик за обсягами торгів у Світі. Оборот коштів становить більше 4 млрд. доларів США, кількість транзакцій в секунду 1,5 млн. / секунду. Binance продовжує зростати та активно розвиватися, тому в ній рекомендуємо обов´язково зареєструватися та вивчити всі можливості даної крипто платформи.

Binance реєстрація

Перед тим, як розпочати користуватися крипто біржою Бінанс, вам обов´язково потрібно буде зареєструватися та пройти верифікацію, оскільки це централізована біржа й вона змушена допускати користувачів до свого функціоналу тільки, якщо він / вона пройшли KYC (know your customer), заповнивши всі необхідні персональні дані про себе.

Binance реєстрація
Binance реєстрація

Для Binance реєстрації потрібно пройти наступні кроки:

 1. Заходимо на офіційний сайт криптобіржі: https://www.binance.com
 2. Обирайте зручний вам варіант реєстрації;
 3. Вказуйте коректно ваш email та прописуйте надійний пароль, який буде відомий тільки вам;
 4. Прописуємо ваш номер мобільного телефону та проходимо верифікацію через СМС.

Після цього ви потрапляєте в панель інструментів:

Binance (Бінанс) заробіток, реєстрація, огляд можливостей біржі 2023
Binance панель інструментів

На даному етапі ви пройшли реєстрацію успішно ✅ Ваш аккаунт створений в Бінанс, але щоб далі успішно користуватися всім функціоналом біржі, потрібно пройти верифікацію вашої особи. Процедура обов´язкова, але не забере у вас багато часу. Зазвичай це можна зробити за 5 – 15 хвилин і ще деякий час займе модерація вашої верифікації.

Binance верифікація та чому це важливо

Верифікація на крипто біржах необхідна для підтвредження даних користувача та повного доступу до всіх можливостей Бінанс. Це обов´язково для всіх трейдерів. Тому, верифікацію варто пройти зразу після реєстрації та не затягувати з цим. Це потрібно, для того, щоб уникнути відмивання коштів та злочинних доходів, тому є певні регуляції, які і вимагають додаткові дані від користувачів, щоб ідентифікувати їх.

А для самої верифікації, потрібно декілька кроків:

 1. Натискаємо “пройти зараз” та заповнюємо анкету;
 2. Вказуємо коректно ваші дані: ПІБ, дату народження, інші дані;
 3. Обираємо тип документу для верифікації: паспорт, посвідчення водія№
 4. Надсилаємо знімок документу;
 5. Робимо селфі, для того, щоб звірити обличчя на документі та наживо;
 6. Скануємо обличчя і на цьому все, далі очікуємо підтвердження верифікації;
 7. Як тільки все підтверджено, ви можете користуватися всіма можливостями біржі Бінанс :)

Зверніть увагу, якщо у вас немає вебкамери на ноутбуці, то вам для верифікації потрібний буде смартфон, тому ви можете просто встановити мобільний додаток Binance для Android або iOS й там швиденько пройти всі необхідні кроки для верифікації. Там все швидко й значно зручніше ніж з ноутбуку це робити.

Щоб пройти модерацію, робіть будь ласка ваші фото якісними, щоб там можна було розібрати всі необхідні дані на документах. В іншому випадку, ви можете верифікацію не пройти. Ось і все, ви пройшли базову верифікацію, що дозволяє вам заводити та виводити кошти до $50000 / день.

Є ще повна верифікація Plus, вона триває до 10 днів. Якщо ви її пройдете, то ваш ліміт на заведення та виведення коштів збільшиться до $200000 в день, але зазвичай стандартної верифікації вистачає більшості користувачів.

Як здійснити вхід на біржу

Ви це можете зробити, користуючись вашим ноутбуком або смартфоном. Щоб зайти через ноутбук, ви можете використовувати email з паролем або номер телефон. В мобільному телефоні ви можете ще використовувати прив´язку входу до ідентифікації лиця, це дуже зручно, але з точки зору безпеки – не зовсім вірно.

Binance login - вхід в особистий кабінет
Binance login – вхід в особистий кабінет

Тому, щоб здійснити вхід особистий кабінет криптобіржі Binance, вам необхідно здійснити наступні кроки:

 1. Обираємо варіант авторизації;
 2. Проходимо перевірку роботом, потрібно вирішити каптчу;
 3. Заходите в особистий кабінет Бінанс, а якщо у вас включена ще верифікація через телефон, що радимо зробити, то потрібно буде пройти підтвердження через СМС. Ще додатково може бути код підтвредження через email.

Що потрібно знати про особистий кабінет Бінанс

Вся взаємодія з криптобіржою Бінанс здійснюється через особистий кабінет – це основа і вже звідти ви можете керувати вашим акаунтам та всіма можливостями. Там, насправді, дуже багато всього і це певно потрібна буде не одна стаття, щоб все детально розписати, але з основного ми б хотіли виділити наступне:

 • Після того, як ви зареєструвалися дуже важливо налаштувати саме безпеку вашого аккаунту: двухфакторну авторизацію, прив´язку до Google Authenticator, додатковий пароль безпеки на будь-які операції, інше. Це все важливо, щоб було, оскільки зловмисників дуже багато і, якщо ваші дані якимось чином попадуть не в ті руки, то злодії не зможуть легко витягнути кошти з вашого аккаунту;
 • Загалом в особистому кабінеті Binance вся панель інструментів, якими ви як користувач можете користуватися для потенційного заробітку чи зберігання ваших коштів; звісно, все під вашу відповідальність, але після верифікації всі можливості перед вами відкриті;
 • Реферальна програма Binance – це одна з найбажаніших можливостей серед багатох манімейкерів, оскільки ви можете приводити нових користувачів, а за це отримувати бонуси зі сторони криптобіржі;
 • Є центр нагород, де відображається інформація про всі бонуси та нагороди; також є центр завдань, де у вас буде інформація, що, якщо ви реалізуєте те чи інше завдання, то за це отримаєте бонус від біржі, що теж прикольно;
 • Є управління по АПІ, де ви можете створювати власну АПІ й в режимі реального часу отримутива автоматично потрібну інформацію по ринку, монети і т.д.

В криптобіржі дуже багато різних сервісів, які ви можете знайти в особистому кабінеті: купувати, продавати криптовалютні чи фіатні кошти, відкривати торги, отримувати інформацію по ринку, різні аналізи, інше.

Як купувати криптовалюту на Бінанс

Рейтинг
( 3 оцінки, середнє 5 з 5 )
Коментарі: 1
 1. Crypto (автор)

  В Україні Бінанс є однією з найзручніших та популярних бірж. В ній зареєстровані 99% криптанів. Крипто біржа надає дуже багато можливостей для заробітку та мега зручна в користуванні. Дуже рекомендуємо вивчати її та весь інструментарій, що там є, оскільки це вам знадобиться, якщо для вас цікавий заробіток з Бінанс або крипто напрямку загалом.

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: